phone +38 097 330 20 40
map Ми тут

Новини

15
Червня
2019
Графік роботи центру продажу у святкові дні в червні 2019 року:

17.06 – в телефонному режимі; З 18.06 – працюватимемо у звичайному режимі. Бажаємо приємних вихідних та святкового настрою!

Детальніше ...

17.06 – в телефонному режимі;
З 18.06 – працюватимемо у звичайному режимі.
Бажаємо приємних вихідних та святкового настрою!

Закрити
27
Травня
2019
Паркомісця на території комплексу

Останнім часом ми все більше помічаємо ріст кількості автомобілів у нашому місті. Здавалось би, Житомир не мегаполіс, але паркомісця що по центральних вулицях, що у спальних районах все далі важче знайти. Планування міста, центральних вулиць, спальних районів не передбачало, що автомобіль стане не розкішшю, а засобом пересування. Радянське проектування прибудинкової території, нам так здається, розраховувало […]

Детальніше ...

Останнім часом ми все більше помічаємо ріст кількості автомобілів у нашому місті.

Здавалось би, Житомир не мегаполіс, але паркомісця що по центральних вулицях, що у спальних районах все далі важче знайти. Планування міста, центральних вулиць, спальних районів не передбачало, що автомобіль стане не розкішшю, а засобом пересування.

Радянське проектування прибудинкової території, нам так здається, розраховувало на один автомобіль на під’їзд і не важливо скільки поверхів у будинку.

Такий підхід до забудови міста новими ЖК просто не допустимий.

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” передбачає велику кількість паркомісць на території, а також критий паркінг де кожен власник квартири матиме можливість придбати персональне місце для власного авто.

P.S. Також плануються ще цікаві родзинки стосовно парковок, які ми поки не розголошуємо.

 

Закрити
20
Травня
2019
Цілісність інвестицій

Напевно, у кожного, в подумках, у стратегічних планах є бажання отримувати стабільний дохід без зайвих стресів, ризикових операцій та з мінімальними зусиллями. Заманливо? Сьогодні розповім про інвестиції у нерухомість для отримання пасивного доходу. Раніше, я писав про довіру і недовіру, де ми розібрались з піком росту новобудов у нашому місті Житомирі. Тому банківські вклади, як […]

Детальніше ...

Напевно, у кожного, в подумках, у стратегічних планах є бажання отримувати стабільний дохід без зайвих стресів, ризикових операцій та з мінімальними зусиллями. Заманливо?

Сьогодні розповім про інвестиції у нерухомість для отримання пасивного доходу.

Раніше, я писав про довіру і недовіру, де ми розібрались з піком росту новобудов у нашому місті Житомирі. Тому банківські вклади, як варіант отримання пасивного доходу ми відкидаємо, так як події останніх років значно підірвали віру вкладників у надійність такого інструменту пасивного доходу.

Тому у нашій країні ринок нерухомості — це один з найбільш стабільних ринків, що дарує впевненість у цілості інвестицій та обіцяє (при правильному підході) стабільний дохід.

За прогнозами вітчизняних експертів ринку нерухомості, пік популярності інвестицій у купівлю квартир під здачу в оренду в сучасній Україні очікується у 2020 році.

Дохідні квартири – це квартири, які суто, для заробітку на оренді.

Інвестуючи у квартиру для заробітку на оренді ви можете отримувати стабільний дохід кожен місяць. Але тут слід пам’ятати про довгий період повернення інвестицій вкладених у купівлю та ремонт квартири.

Більш цікавим є варіант купівлі квартири для її швидкого перепродажу після завершення будівництва секції. Чим цей варіант цікавий? А тим що коли ви інвестуєте на стадії початку будівництва у квадратні метри, то їх вартість нижча ніж на стадії завершення будівництва. Таким чином ви можете отримати від 3 до 5 тисяч $ чистого доходу за рік, на перепродажі квартири, навіть сплативши всі податки за продаж майна.

Як вам такий варіант? А для того щоб спокійно спати, потрібно знайти надійного забудовника, який стане гарним бізнес партнером для Вас!

 

Закрити
20
Травня
2019
Що для вас новобудова?

Для когось – інвестиція, для когось мрія про затишну, нову оселю. А хтось замислювався про новобудови в більш глобальному значенні? Для мене житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” – це не тільки самий сучасний і перспективний квартал у найближчому майбутньому, це не тільки комфортні квартири, але й щось більше в економічному і соціальному плані. Для нас […]

Детальніше ...

Для когось – інвестиція, для когось мрія про затишну, нову оселю.
А хтось замислювався про новобудови в більш глобальному значенні?

Для мене житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” – це не тільки самий сучасний і перспективний квартал у найближчому майбутньому, це не тільки комфортні квартири, але й щось більше в економічному і соціальному плані.

Для нас “Grand City Dombrovskyi” – це робочі місця для житомирян: будівельників, проектантів, різноробів, менеджерів та інших.

Це заробіток компаній які надають послуги з виготовлення вікон, гідроізоляції дахів, встановлення котлів. Всі ці та інші послуги замовляються у місцевих компаній, що стимулює розвиток економіки міста. Більшість будівельних матеріалів, таких як бетон, мінеральна вата, силікатна цегла та інше, замовляється теж у місцевих виробництв, що стимулює їх розвиток і збільшує виробництво.
Співпраця з місцевими компаніями стимулює їх робочі процеси, а це також робочі місця і податки до місцевого бюджету.

Таким чином інвестовані кошти у житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” працюють на користь міста з податків і акцизів. Тому давайте робити наше місто сучасним, комфортним та економічно сильним!

P.S. Усі будівельні матеріали, які використані у будівництві сертифіковано і мають усі необхідні документи. З усіма документами можна ознайомитись на центрі продажів.

Закрити
08
Травня
2019
Ви наш стимул ставати кращими!

Холодний день і ароматна чашка кави наштовхнула на роздуми про новобудови і економічну ситуацію. Як ми вже зазначали, наша компанія успішно реалізувала два проекти у Житомирі, не рахуємо в інших містах України. Перший проект був ЖК “Полісся”, який вже повністю завершений і зданий в експлуатацію, інший проект – ЖК “Перлини Корбутівки”, завершення проекту заплановано на […]

Детальніше ...

Холодний день і ароматна чашка кави наштовхнула на роздуми про новобудови і економічну ситуацію. Як ми вже зазначали, наша компанія успішно реалізувала два проекти у Житомирі, не рахуємо в інших містах України.

Перший проект був ЖК “Полісся”, який вже повністю завершений і зданий в експлуатацію, інший проект – ЖК “Перлини Корбутівки”, завершення проекту заплановано на кінець 2 кварталу цього року.

І ось що мені прийшло на думку, окрім наших проектів є й інші і їх чимало. Пік початку забудови Житомира новими житловими комплексами припав на складний для країни час.

Ось тут і піде мова про довіру і недовіру.

В період невизначеності люди почали інвестувати власні збереження у наші проекти: ЖК “Полісся” та “Перлини Корбутівки”. Люди не вкладали кошти в банки на депозити, а інвестували у нерухомість, що зайвий раз свідчить про більшу довіру забудовнику, а ніж банківській системі.

Звісно були й ті хто прорахували собі що інвестуючи у проект на стадії його початку по нижчій ціні вони потім успішно перепродують квартиру на стадії завершення. Таким чином за рік пасивний дохід від таких інвестицій, навіть з виплатою податку з продажу майна сягає від 3 до 5 тисяч доларів, а у банку, навіть, під найбільші відсотки таких дивідендів не отримати)

Ось і сьогодні до нашого центру продажів житлового кварталу “Grand City Dombrovskyi” завітала приємна жінка з метою дізнатись більше про вартість квартир у першій секції.

Як завжди запропонували їй ознайомитись з нашою “червоною папкою”, так ми називаємо течку де зберігаємо всі дозвільні документи, а вона й каже: “ Навіщо, ми ж вас знаємо і довіряємо вам”. От такі слова зігрівають серце у похмурий, холодний, весняний день. Такі слова стимулюють нас ставати кращими для вас і робити кращим наше місто!

Закрити
27
Квітня
2019
Новий житловий КВАРТАЛ “Grand City Dombrovskyi”

Щоб Ваше оточуюче середовище було затишним та безпечним, ми передбачили закриту територію та цілодобове відеоспостереження у вашому мікрорайоні. Якщо ви шукаєте затишне та комфортне житло, наш житловий квартал – саме для вас. ЖК «Grand City Dombrovskyi» – один із найбільших житлових комплексів у Житомирі, який включатиме в себе будівництво 15 секцій. Проектом передбачено: благоустрій прилеглої […]

Детальніше ...

Щоб Ваше оточуюче середовище було затишним та безпечним, ми передбачили закриту територію та цілодобове відеоспостереження у вашому мікрорайоні.

Якщо ви шукаєте затишне та комфортне житло, наш житловий квартал – саме для вас.

ЖК «Grand City Dombrovskyi» – один із найбільших житлових комплексів у Житомирі, який включатиме в себе будівництво 15 секцій.

Проектом передбачено: благоустрій прилеглої території, озеленення, дитячі та спортивні майданчики, тенісний корт, футбольне поле зі штучним покриттям, велика кількість паркомісць та декількарівневий закритий паркінг, комерційні приміщення, а також власний дитячий садочок та інші родзинки, якими ми приємно здивуємо наших мешканців.

Комплекс знаходитиметься за адресою: вул. Домбровського, 3. Зручне місцерозташування: школи, дитячі садочки, ТЦ, супермаркет, продовольчий ринок, зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура мікрорайону – все, що необхідно для сучасного ритму життя.

Для будівництва ми використовуємо якісні та сучасні матеріали – червону, силікатну та облицювальну цеглу, внутрішнє утеплення – мінвата 100 мм!

В проекті реалізована система колективних димоходів (відведення димових газів на дах).

Всі секції обладнано панорамними балконами та лоджіями, п’ятикамерний профіль та двухкамерний склопакет.

Строки закінчення будівництва 1-ї черги – другий квартал 2020 року, під кінець 2025 року на цьому місці виросте новий мікрорайон з власною інфраструктурою і тільки «для своїх», це гарантує забудовник з попередньою історією успіху з проектами ЖК «Полісся» та
ЖК «Перлини Корбутівки».

Grand City Dombrovskyi – місце де хочеться жити.

Закрити
phone

Задайте питання

Скористайтеся формою зворотнього звязку, щоб задати питання нашим менеджерам:

Потрібна консультація?
Ми Вам зателефонуємо

ant
Ваше повідомлення було відправлено