phone +38 097 330 20 40
map Ми тут

Новини

24
Червня
2020
Ремонтні роботи в першій секціі

продовжуються, і задоволених замовників робіт стає все більше, тому це не може нас не радувати! Адже при отриманні ключів, основні найскладніші роботи у наших власників які скористались ремонтними послугами , вже якісно виконані. Скористайтесь і Ви можливістю пошвидше переїхати у новеньку квартиру та розпочинайте ремонтні роботи ще до створення ОСББ. Деталі за телефоном 0978112233 – […]

Детальніше ...

продовжуються, і задоволених замовників робіт стає все більше, тому це не може нас не радувати! Адже при отриманні ключів, основні найскладніші роботи у наших власників які скористались ремонтними послугами , вже якісно виконані.
Скористайтесь і Ви можливістю пошвидше переїхати у новеньку квартиру та розпочинайте ремонтні роботи ще до створення ОСББ. Деталі за телефоном 0978112233 – Тетяна

Закрити
22
Червня
2020
Розпочали роботи з укладання бруківки

навколо перших секцій, що дає старт роботам з доброустрою прилеглих територій. Згідно з концепцією комплексу, передбачається забудова квартального типу. А це означає, що все необхідне для вирішення повсякденних справ і організації веселого дозвілля буде поруч. Grand City Dombrovskyi – окремий квартал з футбольним полем, тенісним кортом, спортивними та дитячими майданчиками, великою кількістю паркомісць, зон для […]

Детальніше ...

навколо перших секцій, що дає старт роботам з доброустрою прилеглих територій.

Згідно з концепцією комплексу, передбачається забудова квартального типу. А це означає, що все необхідне для вирішення повсякденних справ і організації веселого дозвілля буде поруч.

Grand City Dombrovskyi – окремий квартал з футбольним полем, тенісним кортом, спортивними та дитячими майданчиками, великою кількістю паркомісць, зон для відпочинку, а також приватним дитячим садочком та цілодобовою територією під охороною.

Grand City Dombrovskyi – місце де хочеться жити!

Закрити
18
Червня
2020
Ми знаємо, як Вам хочеться пошвидше переїхати до новенької квартири

в ЖК «Grand City Dombrovskiy». І ми з нетерпінням чекаємо, коли комплекс наповниться життям та дитячим сміхом. Хоч карантин і уповільнив наші плани на рахунок ремонтних робіт, але ми намагаємося наздогнати втрачений час, і максимально створюємо безпечні умови для Вас. Вжн відбулись індивідуальні консультаційні зустрічі, на яких власники 1 секції будучи у своїй квартирі консультувалися […]

Детальніше ...

в ЖК «Grand City Dombrovskiy». І ми з нетерпінням чекаємо, коли комплекс наповниться життям та дитячим сміхом. Хоч карантин і уповільнив наші плани на рахунок ремонтних робіт, але ми намагаємося наздогнати втрачений час, і максимально створюємо безпечні умови для Вас.
Вжн відбулись індивідуальні консультаційні зустрічі, на яких власники 1 секції будучи у своїй квартирі консультувалися та озвучували свої бажання спеціалістам з монтажу опалення, водовідведення, водопостачання та електрики, після затвердження бюджету та в порядку підписання договору будуть розпочинатися замовлені роботи.
Нагадуємо, що до передачі секції на баланс ОСББ ремонтні роботи виконуються тільки партнерами забудовника, для того щоб уникнути пошкодження та розкрадання майна в секціі. А також, всі потрібні комунікації (електрика, вода) нашим спеціалістам надає забудовник. Тому, розпочинайте ремонтні роботи ще до створення ОСББ та вже влітку заїжджайте до своєї квартири.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 0978112233 – Тетяна

Закрити
29
Травня
2020
Вхідні двері у Grand City Dombrovskyi

“Входячи в будь-які двері, ми робимо крок, як в просторі, так і в часі. Кожні двері ведуть не тільки в дане приміщення, але також в його минуле і теперішнє нам на зустріч майбутнє.” (✍Грегорі Девід Робертс 📖“Шантарам”) Перше, що вас зустрічає в квартирі – вхідні двері. Вхідні двері у Grand City Dombrovskyi не тільки надійно […]

Детальніше ...

“Входячи в будь-які двері, ми робимо крок, як в просторі, так і в часі. Кожні двері ведуть не тільки в дане приміщення, але також в його минуле і теперішнє нам на зустріч майбутнє.” (✍Грегорі Девід Робертс 📖“Шантарам”)

Перше, що вас зустрічає в квартирі – вхідні двері.
Вхідні двері у Grand City Dombrovskyi не тільки надійно оберігатимуть ваш спокій і дім, але є окрасою поверху!
Ще зовсім трішечки і наші щасливі мешканці першої секції зможуть їх відкрити та зробити перший крок у нове життя!

Кому цікаво, ось технічні характеристики:

Моделі дверей – ТРУБА 50*940 ТС +0.5;
Тип конструкції рами – Профільна труба 50*40*1,2;
Товщина рами, мм – 50
Товщина металу на рамі, мм – 1,2
Товщина полотна, мм – 50
Товщина зовнішнього листа металу, мм – 0,5мм;
Кількість ребер жосткості, шт. – 3;
Кількість антизрізів (діаметр 14мм), шт. – 2;
Кількість петель, шт. – 2;
Кількість отворів для анкерних болтів з кожної сторони: – 3;
Двері мають коробочки для рігелів в дверному коробі: ++
Верхній замок – Аверс 96
Нижній замок – Апекс 2800
Циліндр – Імперіал 45/45 кл\т
Вічко – Imperial 30-60
Ручка – на планці Kedr 85.326;
МДФ накладки (зовнішня/внутрішня), мм – 10/10;
Кількість контурів ущільнення, шт. – 1;
Тип контуру ущільнювача типу D -Одинарний;

Для тих хто бажає встановити якісніші двері за додаткову оплату, пропонуємо наступний варіант:

Моделі дверей – Престиж
Тип конструкції рами – Гнутий профіль
Товщина рами, мм – 100
Товщина металу на рамі, мм – 1,4
Утеплення рами мін.ватою: –
Товщина полотна, мм – 85 мм
Товщина зовнішнього листа металу, мм 0,8;
Кількість ребер жосткості, шт. – 3;
Кількість антизрізів (діаметр 14мм), шт. – 2;
Кількість петель, шт. – 2 (підшипникові);
Кількість отворів для анкерних болтів з кожної сторони: – 3;
Двері мають коробочки для рігелів в дверному коробі: ++
Верхній замок – Кале 257 моноблок;
Нижній замок – кале 252 моноблок;
Циліндр – Imperial 35/45 кл\т;
Вічко – KEDR 60-90;
Ручка – Kedr 07.026;
Броненакладка: чашка + броненакладка
МДФ накладки (зовнішня/внутрішня), мм: 16/16
Кількість контурів ущільнення, шт. – 2;
Тип контуру ущільнювача типу D: Одинарний
Тип контуру ущільнювача типу E: Одинарний

При заміні (базових) дверей, ціна доплати складатиме всього 1 800 грн.

Всі деталі про знижки і пропозиції уточнюйте на центрі продажів по вул. Домбровського, 3 (Зупинка торговельний центр “Дастор”), або звертайтесь за консультацією телефоном: +38 097 330 20 40
Grand City Dombrovskyi – місце де хочеться жити!

Закрити
28
Травня
2020
Ремонт …

Чим ближче до отримання ключів, тим гостріше постають питання: Як зробити? Де знайти перевірених майстрів? Як не переплатити? На яку суму розраховувати? На власному досвіді та й мабуть, кожен мав таку ситуацію, коли на початку ремонту обговорена одна сума з майстрами, а в процесі вона змінюється три рази (і не в меншу сторону). А коли […]

Детальніше ...

Чим ближче до отримання ключів, тим гостріше постають питання: Як зробити? Де знайти перевірених майстрів? Як не переплатити? На яку суму розраховувати?
На власному досвіді та й мабуть, кожен мав таку ситуацію, коли на початку ремонту обговорена одна сума з майстрами, а в процесі вона змінюється три рази (і не в меншу сторону). А коли починаєш розбиратися, то сам винен що не уточнив всіх нюансів:
– неякісна і дешева штукатурка це додаткові, і не дешеві затрати на вирівнювання (шпаклювання) стін. Ми надаємо можливіть зробити механізовану штукатурку яку не потрібно шпаклювати .
– ціна стяжки озвучена з мінімальною товщиною 5 см, коли в середньому потрібно 7-8 см;
– та і в електриці багато особливостей з якими важко розібратись. Головними помилками завжди є неякісний кабель та малокваліфіковані спаціалісти які здешевлюють витрати, але наслідки не змусять довго чекати, і в кращому випадку Вам доведеться просто змінити електропроводку по всій квартирі і відповідно частину Вашого уже зробленого нового ремонту.
Тому, щоб застерегти Вас від всіх неприємних моментів ремонту, ми підібрали партнерів які працюють тільки з договорами, де чітко прописано всі роботи з гарантіями, та фіксується ціна, яка не може змінитися.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном 0978112233 – менеджер з додаткових послуг Тетяна

 

Закрити
22
Травня
2020
Відкрито відділ додаткових послуг!

Коли купуєш нову річ, то дуже швидко хочеться її одягнути. Цей принцип діє і з купівлею нової квартири – швидко хочеться зробити ремонт і заселитись. Тому, наша команда зібрала найкращих та перевірених партнерів по ремонтних роботах, які виконують: – монтаж опалення, водовідведення та водопостачання – розведення електрики – штукатурку стін – заливку підлоги Наші партнери […]

Детальніше ...

Коли купуєш нову річ, то дуже швидко хочеться її одягнути. Цей принцип діє і з купівлею нової квартири – швидко хочеться зробити ремонт і заселитись. Тому, наша команда зібрала найкращих та перевірених партнерів по ремонтних роботах, які виконують:

– монтаж опалення, водовідведення та водопостачання
– розведення електрики
– штукатурку стін
– заливку підлоги

Наші партнери працюють тільки з заключенням договорів по замовлених роботах в яких чітко прописуються терміни, гарантії та фіксується остаточна ціна. Також, забудовник контролює виконання робіт партнерами та збереження місць загального користування (коридорів) секції під час ремонтів. Лише у тих хто замовить ремонти у забудовника є чудова можливість виконати чорновий ремонт ще до отримання ключів та створення ОСББ (1-2 місяці після здачі), що суттєво прискорить переїзд до нової оселі.
Телефон для отримання консультацій – 0978112233, Тетяна

Закрити
21
Травня
2020
З днем Вишиванки!

На фото ЖК “Полісся”, який наша команда успішно реалізувала у Житомирі.

Детальніше ...

На фото ЖК “Полісся”, який наша команда успішно реалізувала у Житомирі.

Закрити
19
Травня
2020
Як правильно «парадне» чи «під’їзд»?🏣

До речі, використовуючи слово “парадне” («парадное-рос.») в своєму лексиконі, ви легко зійде за корінного киянина!🌭 В Україні використовують лише кілька слів для позначення входу в багатоквартирний будинок: парадне, під’їзд, сходи, вхід. Яке ж слово правильне і яке використовувати? Слово “парадне” пішло не від «параду»🎉 або іншої святкової ходи. Все простіше. За старих часів існував парадний під’їзд […]

Детальніше ...

До речі, використовуючи слово “парадне” («парадное-рос.») в своєму лексиконі, ви легко зійде за корінного киянина!🌭
В Україні використовують лише кілька слів для позначення входу в багатоквартирний будинок: парадне, під’їзд, сходи, вхід. Яке ж слово правильне і яке використовувати?
Слово “парадне” пішло не від «параду»🎉 або іншої святкової ходи. Все простіше. За старих часів існував парадний під’їзд до будинку і так званий «чорний вхід».
Але перш ніж ми перейдемо до слова “парадне”, давайте розберемо значення слів “під’їзд” і “сходи”.
Ми часто сильно плутаємо ці поняття. Під’їзд – це той простір або доріжка на вулиці, по якій під’їжджають до входу в будинок. Сходи – споруда, що веде до будинку або знаходяться в ньому. Вони так само можуть бути і на вулиці.
Так що «під’їзд» може бути тільки на вулиці! Всередині приміщення взагалі-то ні карети, ні машини 🚙не їздять. Під’їзд може бути головний, він же парадний, може бути “чорний”.
У старих будинках Києва особливо на Печерську і досі є кілька сходів. Серед них головні, вони ж парадні сходи для гостей, бічні сходи і чорні сходи, які раніше вели до службових приміщень – кухні, комори, кімнати для прислуги.

Тепер зрозуміло, що з часом словосполучення “парадні сходи” було скорочено до слова “парадне” («парадное-рос.»). Це вже пізніше почали будувати багатоквартирні будинки, заздалегідь розділені на кілька сходів. Всі ці сходи є рівноцінними – парадними.

Grand City Dombrovskyi🥪🏗️– ми будуємо тільки повноцінну нерухомість! В наших будинках завжди «парадний вхід», бо Ваша квартира починається не за порогом чи дверима Вашої квартири, а ще на під’їзді до Вашої квартири!

Закрити
12
Травня
2020
Над третьою секцією замайоріли квіти!

І вже втретє, але цього разу над третьою секцією нового житлового кварталу Grand City Dombrovskyi, замайоріли квіти! А це означає, що завершено роботи зі зведення конструктиву третьої секції, яка завершує собою перший будинок нового житлового кварталу. Як бачите і карантин не на заваді, коли все має бути реалізовано вчасно!!! Дякуємо всій наші команді! Кожна квітка […]

Детальніше ...

І вже втретє, але цього разу над третьою секцією нового житлового кварталу Grand City Dombrovskyi, замайоріли квіти!

А це означає, що завершено роботи зі зведення конструктиву третьої секції, яка завершує собою перший будинок нового житлового кварталу.

Як бачите і карантин не на заваді, коли все має бути реалізовано вчасно!!!

Дякуємо всій наші команді! Кожна квітка на даху, це велике свято і радість для нас, і ми ділимось цим з вами!

Закрити
07
Травня
2020
Готові квартири у секціях, які введені в експлуатацію

Часто запитують готові квартири у секціях, які введені в експлуатацію, але так як перша секція Grand City Dombrovskyi буде введена в експлуатацію лише у другому кварталі 2020 року. Ми пропонуємо вашій увазі квартири вже у готовому будинку ЖК “Перлини Корбутівки”: 🔑У секції за адресою пров. Шпаковського, 20 – залишились останні двокімнатні квартири. Секція повністю введена в […]

Детальніше ...

Часто запитують готові квартири у секціях, які введені в експлуатацію, але так як перша секція Grand City Dombrovskyi буде введена в експлуатацію лише у другому кварталі 2020 року. Ми пропонуємо вашій увазі квартири вже у готовому будинку ЖК “Перлини Корбутівки”:

🔑У секції за адресою пров. Шпаковського, 20 – залишились останні двокімнатні квартири. Секція повністю введена в експлуатацію. Всі квартири з правом власності на юридичну особу.

🔑У секції за адресою пров. Шпаковського, 18. Секція введена в експлуатацію!

Можливий кредит від Кредо Банк

З питань квартир у ЖК “Перлини Корбутівки” звертайтесь за телефонами:
+38(073) 811 22 33
+38(097) 811 22 33

З питань квартир у ЖК “Grand City Dombrovskyi” уточнюйте на центрі продажів по вул. Домбровського, 3 (Зупинка торговельний центр “Дастор”), або звертайтесь за консультацією телефоном: +38 097 330 20 40

Закрити
phone

Задайте питання

Скористайтеся формою зворотнього звязку, щоб задати питання нашим менеджерам:

Потрібна консультація?
Ми Вам зателефонуємо

ant
Ваше повідомлення було відправлено