phone +38 097 330 20 40
map Ми тут

Новини

21
Серпня
2019
Заздалегідь попереджаємо

що в цю суботу 24.08.2019 центр продажів не працюватиме. Тому якщо ви плануєте завітати до нас в гості у центр продажів за адресою вул. Домбровського, 3 (Зупинка ТЦ “ДАСТОР”) ми раді вас бачити на буднях з 10:00 до 19:00.

Детальніше ...

що в цю суботу 24.08.2019 центр продажів не працюватиме. Тому якщо ви плануєте завітати до нас в гості у центр продажів за адресою вул. Домбровського, 3 (Зупинка ТЦ “ДАСТОР”) ми раді вас бачити на буднях з 10:00 до 19:00.

Закрити
09
Серпня
2019

У зв’язку із святкуванням Дня Будівельника, 10.08.2019 р. – вихідний день. З 12.08.2019 працюємо за звичайним графіком.

Детальніше ...

У зв’язку із святкуванням Дня Будівельника, 10.08.2019 р. – вихідний день.

З 12.08.2019 працюємо за звичайним графіком.

Закрити
31
Липня
2019
Цікава інформація, яка наштовхує на роздуми.

🏢Житловий фонд міста Житомира налічує понад 1500 багатоповерхових будинків, переважна більшість житлових будинків побудована до середини 80-х років минулого сторіччя. Про це йдеться у звіт щодо виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Житомира за 2017 рік, який оприлюднений на сайті міської ради. 🏚«Зберігається тенденція старіння житлового фонду, загальний знос якого становить 49%, погіршення стану […]

Детальніше ...

🏢Житловий фонд міста Житомира налічує понад 1500 багатоповерхових будинків, переважна більшість житлових будинків побудована до середини 80-х років минулого сторіччя.

Про це йдеться у звіт щодо виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Житомира за 2017 рік, який оприлюднений на сайті міської ради.

🏚«Зберігається тенденція старіння житлового фонду, загальний знос якого становить 49%, погіршення стану ліфтового господарства, інженерних мереж та покрівель. Із загальної кількості житлових будинків 15% визнано ветхими та аварійними (167 будинків ветхі, 25 – аварійні)», – зазначається у розділі щодо житлового господарства.

Найгірша ситуація з будинками які будувались до 50-х. років, це так званні “Сталінки” та “Панелки”.

🏗І от саме тому погляд людей, які планують придбати власне житло звертається, саме, на новобудови.

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” – місце де хочеться жити і ростити дітей!

Закрити
29
Липня
2019
Державна програма “Доступне житло”

Раніше ми вже згадували що співпрацюємо з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. У фонду є спеціальні програми в рамках державної програми “Доступне житло”. За програмою “Доступне житло” держава компенсує 30 відсотків від вартості житла, а для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб компенсація сягає 50 відсотків від вартості житла. Наш ЖК “Grand City Dombrovskyi” підходить […]

Детальніше ...

Раніше ми вже згадували що співпрацюємо з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. У фонду є спеціальні програми в рамках державної програми “Доступне житло”.

За програмою “Доступне житло” держава компенсує 30 відсотків від вартості житла, а для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб компенсація сягає 50 відсотків від вартості житла.

Наш ЖК “Grand City Dombrovskyi” підходить під всі норми і стандарти програми, тому, що має усі відповідні документи та дозволи на проведення будівельних робіт.

Детальніше про програму “Доступне житло” читайте на сайті фонду – https://zht.molod-kredit.gov.ua/

А ми нагадуємо, що в нас вже розпочатий продаж квартир у другій та третій секції. Є 12 чудових планувань на будь-який смак! Кожен зможе вибрати затишну квартиру для власної родини!

Закрити
26
Липня
2019
Ділимось з вами гарними новинами!

Одним з основних наших принципів у роботі є відкритість. Тому ми з радістю ділимось з вами гарними новинами! Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” отримав ще два дозволи на початок будівельних робіт другої та третьої секції! Дві нові секції – це 12 планувань квартир, кожен знайде щось для себе і своєї родини! Квартири вже у продажу, тому […]

Детальніше ...

Одним з основних наших принципів у роботі є відкритість.

Тому ми з радістю ділимось з вами гарними новинами!

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” отримав ще два дозволи на початок будівельних робіт другої та третьої секції!

Дві нові секції – це 12 планувань квартир, кожен знайде щось для себе і своєї родини!

Квартири вже у продажу, тому поспішайте і робіть крок до мрії, до нового житла разом з нами!

Закрити
16
Липня
2019
Одне з часто піднімаємих запитань – це паркомісця та їх кількість.

🏢В житловому кварталі “Grand City Dombrovskyi” передбачено паркомісця, а також критий дворівневий паркінг. До вашого відома доводимо що з 1 липня 2019 року мінімум 5% місць на нових паркувальних майданчиках в Україні повинні бути обладнані зарядними пристроями для електромобілів. Такі вимоги містяться в оновлених державних будівельних нормах (ДБН) “Автостоянки і гаражі”, про це повідомив заступник […]

Детальніше ...

🏢В житловому кварталі “Grand City Dombrovskyi” передбачено паркомісця, а також критий дворівневий паркінг.

До вашого відома доводимо що з 1 липня 2019 року мінімум 5% місць на нових паркувальних майданчиках в Україні повинні бути обладнані зарядними пристроями для електромобілів.

Такі вимоги містяться в оновлених державних будівельних нормах (ДБН) “Автостоянки і гаражі”, про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

🚗Паркомісця на паркінгу ЖК “Grand City Dombrovskyi” ми планували обладнати зарядками для електрокарів ще до змін в ДБН. Наша команда далекоглядна і чітко розуміє, що через якихось 5-10 років електроавтомобілі будуть займати чималий відсоток серед усіх автомобілів в Житомирі.

Тому наш паркінг буде обладнано місцями для зарядки електромобілів.

Закрити
09
Липня
2019
Пропонуємо вам розглянути більш детально нашу двокімнатну квартиру в першій секції.

“Блакитна” квартира – 74,21 м2 💎Секція – 1 💎Кількість кімнат – 2 💎Вітальня – 20,37 м2 💎Спальня – 17,90 м2 💎Кухня – 11,03 м2 💎Лоджія – 4,62 м2 💎Санвузли – 2 Нагадуємо що на всі квартири діє розтермінування від Житлового кварталу “Grand City Dombrovskyi” – де перший внесок всього у 30% від вартості квартири до […]

Детальніше ...

“Блакитна” квартира – 74,21 м2
💎Секція – 1
💎Кількість кімнат – 2
💎Вітальня – 20,37 м2
💎Спальня – 17,90 м2
💎Кухня – 11,03 м2
💎Лоджія – 4,62 м2
💎Санвузли – 2

Нагадуємо що на всі квартири діє розтермінування від Житлового кварталу “Grand City Dombrovskyi” – де перший внесок всього у 30% від вартості квартири до 24 місяці.

Також до кінця липня діють спеціальні пропозиції та знижки для:
учасників бойових дій та військових;
молодих сімей, які одружились у 2019 році;
багатодітних сімей;
немовлят народжених у 2019 році.

Закрити
04
Липня
2019
Нагадуємо що триває бронювання квартир у 2 та 3 секції ЖК “Grand City Dombrovskyi”!

У ЖК “Grand City Dombrovskyi” діє розтермінування від забудовника до 24 місяців з першим внеском всього у 30% від вартості квартири. Також до кінця липня діють спеціальні пропозиції та знижки для: ✅учасників бойових дій та військових; ✅молодих сімей, які одружились у 2019 році; ✅багатодітних сімей; ✅немовлят народжених у 2019 році.

Детальніше ...

У ЖК “Grand City Dombrovskyi” діє розтермінування від забудовника до 24 місяців з першим внеском всього у 30% від вартості квартири.

Також до кінця липня діють спеціальні пропозиції та знижки для:

✅учасників бойових дій та військових;

✅молодих сімей, які одружились у 2019 році;

✅багатодітних сімей;

✅немовлят народжених у 2019 році.

Закрити
04
Липня
2019
🎉Вітаємо колег з ЖК “Перлини Корбутівки” з отриманням Сертифікату

Державної архітектурно-будівельної інспекції, який засвідчує відповідність закінченого будівництва секції №2 в житловому комплексі «Перлини Корбутівки» , що знаходиться за адресою м. Житомир, проїзд Шпаковський, 20 та підтверджує його готовність до експлуатації. 🎉А також вітаємо власників нових квартир в ЖК «Перлини Корбутівки» з цією важливою подією! І користуючись нагодою нагадуємо що житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” […]

Детальніше ...

Державної архітектурно-будівельної інспекції, який засвідчує відповідність закінченого будівництва секції №2 в житловому комплексі «Перлини Корбутівки» , що знаходиться за адресою м. Житомир, проїзд Шпаковський, 20 та підтверджує його готовність до експлуатації.

🎉А також вітаємо власників нових квартир в ЖК «Перлини Корбутівки» з цією важливою подією!

І користуючись нагодою нагадуємо що житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” від творців ЖК “Перлини Корбутівки” та “Полісся”!

Закрити
28
Червня
2019
Вітаємо з Днем Конституції України!

Робочий тиждень для більшості завершується, тому усім гарних вихідних і теплого дня! P.S. У Пт.-Сб. офіс центру продажів працює у сталому режимі. Пт.: 10.00 – 18:00 Сб.: 10.00 – 15.00 Чекаємо в гості на смачну каву!

Детальніше ...


Робочий тиждень для більшості завершується, тому усім гарних вихідних і теплого дня!

P.S. У Пт.-Сб. офіс центру продажів працює у сталому режимі.
Пт.: 10.00 – 18:00
Сб.: 10.00 – 15.00
Чекаємо в гості на смачну каву!

Закрити
phone

Задайте питання

Скористайтеся формою зворотнього звязку, щоб задати питання нашим менеджерам:

Потрібна консультація?
Ми Вам зателефонуємо

ant
Ваше повідомлення було відправлено