phone +38 097 330 20 40
map Ми тут

Новини

27
Грудня
2019
Пост подяки!

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” став переможцем “Народний бренд 2019” в номінації “Забудовник”. Дякуємо всім хто підтримав і проголосував за Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi”. Для нас кожен Ваш голос це акт довіри до того що ми робимо, це підтримка і віра у наш житловий квартал! Три роки поспіль завдяки плідній співпраці та командній роботі наші […]

Детальніше ...

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” став переможцем “Народний бренд 2019” в номінації “Забудовник”.

Дякуємо всім хто підтримав і проголосував за Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi”. Для нас кожен Ваш голос це акт довіри до того що ми робимо, це підтримка і віра у наш житловий квартал!

Три роки поспіль завдяки плідній співпраці та командній роботі наші проєкти стають переможцями в номінації “Забудовник”:
– 2017 рік – ЖК “Полісся”
– 2018 рік – ЖК “Перлини Корбутівки”
– 2019 рік — ЖК “Grand City Dombrovskyi”

Для нас це не просто диплом і статуетка переможця — це знання того що ми все робимо правильно і нам довіряють!

Цьогорічна відзнака — символ досвіду успішно реалізованих попередніх проєктів і досвіду професійної команди! На сьогодні ЖК “Grand City Dombrovskyi” най динамічніший, масштабний і амбіційний проєкт по новобудовах у Житомирі!

Ще раз дякуємо усім за довіру і підтримку!
Grand City Dombrovskyi – місце де хочеться жити!

Від усієї нашої команди хочемо побажати всім вам веселих та незабутніх свят, затишку і миру у ваших оселях, здійснення мрій і добробуту!

Закрити
16
Грудня
2019
Старт продажів 4 та 5 секції

На днях ми анонсували старт продажів 4 та 5 секції у новому житловому кварталі Grand City Dombrovskyi. Сьогодні ми детальніше розповімо про 4 секцію ЖК Grand City Dombrovskyi: Кількість поверхів – 🔟 Кількість квартир на поверсі – 9⃣ Всі квартири – просторі однокімнатні квартири з лоджіями. 📆Введення в експлуатацію заплановано на ІІ квартал 2021 року. Однокімнатні квартири […]

Детальніше ...

На днях ми анонсували старт продажів 4 та 5 секції у новому житловому кварталі Grand City Dombrovskyi.

Сьогодні ми детальніше розповімо про 4 секцію ЖК Grand City Dombrovskyi:

Кількість поверхів – 🔟
Кількість квартир на поверсі – 9⃣
Всі квартири – просторі однокімнатні квартири з лоджіями.

📆Введення в експлуатацію заплановано на ІІ квартал 2021 року.

Однокімнатні квартири в 4 секції ЖК Grand City Dombrovskyi ідеально підходять для:

👫Молодих сімей;
👨‍🎓👩‍🎓Студентів;
👨‍🌾👩‍🌾Стареньких батьків;
💲Інвестицій.

Пам’ятайте
Купуючи квартиру на початку будівництва ви не тільки заощаджуєте власні кошти, але маєте можливість вибрати поверх і саме вашу найкращу квартиру!

Закрити
06
Грудня
2019
Розпочато бронювання квартир 4 та 5 секції!

Grand City Dombrovskyi – це самий динамічний проект у нашому місті. Конструктив першої секції було зведено за п’ять місяців. Друга секція вже має п’ять поверхів, і майже завершено фундаментні роботи по третій секції. Пам’ятайте, що на старті завжди дешевше! Всі деталі про знижки та пропозиції уточнюйте на центрі продажів по вул. Домбровського, 3 (Зупинка торговельний […]

Детальніше ...


Grand City Dombrovskyi – це самий динамічний проект у нашому місті. Конструктив першої секції було зведено за п’ять місяців. Друга секція вже має п’ять поверхів, і майже завершено фундаментні роботи по третій секції.

Пам’ятайте, що на старті завжди дешевше!

Всі деталі про знижки та пропозиції уточнюйте на центрі продажів по вул. Домбровського, 3 (Зупинка торговельний центр “Дастор”), або звертайтесь за консультацією телефоном: +38 097 330 20 40

Закрити
03
Жовтня
2019
НАРОДНИЙ БРЕНД 2019!

Доброго дня, друзі, партнери та колеги! Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” бере участь в конкурсі “Народний бренд 2019” Два роки поспіль завдяки плідній співпраці та командній роботі наші проекти ставали переможцями в номінації “Забудовник”: – 2017 рік – ЖК “Полісся” – 2018 рік – ЖК “Перлини Корбутівки” Сьогодні просимо підтримати “Grand City Dombrovskyi” у голосуванні в […]

Детальніше ...

Доброго дня, друзі, партнери та колеги!

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” бере участь в конкурсі “Народний бренд 2019”

Два роки поспіль завдяки плідній співпраці та командній роботі наші проекти ставали переможцями в номінації “Забудовник”:

– 2017 рік – ЖК “Полісся”
– 2018 рік – ЖК “Перлини Корбутівки”

Сьогодні просимо підтримати “Grand City Dombrovskyi” у голосуванні в номінації “ЗАБУДОВНИК”.

Кожен ваш голос важливий для нас і мотивує нас ставати ще кращими, і реалізовувати все нові й нові проєкти спільно з вами та для вас!

Як проголосувати:
1. Перейти за посиланням: https://brand.20.ua/zh
2. Пройти авторизацію через Facebook або Instagam;
3. Проголосувати щонайменше за 20 номінацій;
4. Завершити голосування;
5. Прийняти дзвінок від “Народний бренд” (автоматичний дзвінок)

Ця процедура не займе більш як 5 хв. для вас це перерва на каву, для нас ваша підтримка!

Закрити
26
Вересня
2019
Зведено конструктив першої секції

Серед традиційних звичаїв, обрядів та повір’їв, які супроводжують зведення житлових будівель поліщуків, привертає увагу будівельне деревце (букет квітів). Звичай встановлювати його на кроквах новобудови є надзвичайно стійкий і досі. Принаймні він повсюдно побутує на теренах Середнього і Західного Полісся. І ось на даху першої секції нового житлового кварталу “Grand City Dombrovskyi” замайоріли квіти! А це […]

Детальніше ...

Серед традиційних звичаїв, обрядів та повір’їв, які супроводжують зведення житлових будівель поліщуків, привертає увагу будівельне деревце (букет квітів). Звичай встановлювати його на кроквах новобудови є надзвичайно стійкий і досі. Принаймні він повсюдно побутує на теренах Середнього і Західного Полісся.

І ось на даху першої секції нового житлового кварталу “Grand City Dombrovskyi” замайоріли квіти! А це означає, що за п’ять місяців було повністю зведено конструктив першої секції.

Як вам такий результат, зважаючи що планово будинок має вводитись в експлуатацію у 2 кварталі 2020 року.

Так, ще є багато внутрішніх робіт, але ж 10 поверхів за 5 місяців! Ударними темпами йдемо до поставлених дедлайнів. Основні сили тепер будуть перекинуті на другу і третю секції.

Закрити
21
Серпня
2019
Заздалегідь попереджаємо

що в цю суботу 24.08.2019 центр продажів не працюватиме. Тому якщо ви плануєте завітати до нас в гості у центр продажів за адресою вул. Домбровського, 3 (Зупинка ТЦ “ДАСТОР”) ми раді вас бачити на буднях з 10:00 до 19:00.

Детальніше ...

що в цю суботу 24.08.2019 центр продажів не працюватиме. Тому якщо ви плануєте завітати до нас в гості у центр продажів за адресою вул. Домбровського, 3 (Зупинка ТЦ “ДАСТОР”) ми раді вас бачити на буднях з 10:00 до 19:00.

Закрити
09
Серпня
2019

У зв’язку із святкуванням Дня Будівельника, 10.08.2019 р. – вихідний день. З 12.08.2019 працюємо за звичайним графіком.

Детальніше ...

У зв’язку із святкуванням Дня Будівельника, 10.08.2019 р. – вихідний день.

З 12.08.2019 працюємо за звичайним графіком.

Закрити
31
Липня
2019
Цікава інформація, яка наштовхує на роздуми.

🏢Житловий фонд міста Житомира налічує понад 1500 багатоповерхових будинків, переважна більшість житлових будинків побудована до середини 80-х років минулого сторіччя. Про це йдеться у звіт щодо виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Житомира за 2017 рік, який оприлюднений на сайті міської ради. 🏚«Зберігається тенденція старіння житлового фонду, загальний знос якого становить 49%, погіршення стану […]

Детальніше ...

🏢Житловий фонд міста Житомира налічує понад 1500 багатоповерхових будинків, переважна більшість житлових будинків побудована до середини 80-х років минулого сторіччя.

Про це йдеться у звіт щодо виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Житомира за 2017 рік, який оприлюднений на сайті міської ради.

🏚«Зберігається тенденція старіння житлового фонду, загальний знос якого становить 49%, погіршення стану ліфтового господарства, інженерних мереж та покрівель. Із загальної кількості житлових будинків 15% визнано ветхими та аварійними (167 будинків ветхі, 25 – аварійні)», – зазначається у розділі щодо житлового господарства.

Найгірша ситуація з будинками які будувались до 50-х. років, це так званні “Сталінки” та “Панелки”.

🏗І от саме тому погляд людей, які планують придбати власне житло звертається, саме, на новобудови.

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” – місце де хочеться жити і ростити дітей!

Закрити
29
Липня
2019
Державна програма “Доступне житло”

Раніше ми вже згадували що співпрацюємо з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. У фонду є спеціальні програми в рамках державної програми “Доступне житло”. За програмою “Доступне житло” держава компенсує 30 відсотків від вартості житла, а для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб компенсація сягає 50 відсотків від вартості житла. Наш ЖК “Grand City Dombrovskyi” підходить […]

Детальніше ...

Раніше ми вже згадували що співпрацюємо з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. У фонду є спеціальні програми в рамках державної програми “Доступне житло”.

За програмою “Доступне житло” держава компенсує 30 відсотків від вартості житла, а для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб компенсація сягає 50 відсотків від вартості житла.

Наш ЖК “Grand City Dombrovskyi” підходить під всі норми і стандарти програми, тому, що має усі відповідні документи та дозволи на проведення будівельних робіт.

Детальніше про програму “Доступне житло” читайте на сайті фонду – https://zht.molod-kredit.gov.ua/

А ми нагадуємо, що в нас вже розпочатий продаж квартир у другій та третій секції. Є 12 чудових планувань на будь-який смак! Кожен зможе вибрати затишну квартиру для власної родини!

Закрити
26
Липня
2019
Ділимось з вами гарними новинами!

Одним з основних наших принципів у роботі є відкритість. Тому ми з радістю ділимось з вами гарними новинами! Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” отримав ще два дозволи на початок будівельних робіт другої та третьої секції! Дві нові секції – це 12 планувань квартир, кожен знайде щось для себе і своєї родини! Квартири вже у продажу, тому […]

Детальніше ...

Одним з основних наших принципів у роботі є відкритість.

Тому ми з радістю ділимось з вами гарними новинами!

Житловий квартал “Grand City Dombrovskyi” отримав ще два дозволи на початок будівельних робіт другої та третьої секції!

Дві нові секції – це 12 планувань квартир, кожен знайде щось для себе і своєї родини!

Квартири вже у продажу, тому поспішайте і робіть крок до мрії, до нового житла разом з нами!

Закрити
phone

Задайте питання

Скористайтеся формою зворотнього звязку, щоб задати питання нашим менеджерам:

Потрібна консультація?
Ми Вам зателефонуємо

ant
Ваше повідомлення було відправлено